Anasayfa arrow Biz Kimiz
Biz Kimiz
 
06   Ocak  1988   Tarihinde   Ticaret   Sicil   Gazetesinde   yayınlanması   ile   ticari hayatına  başlayan   şirketimiz   müşterisinin ve  kendisinin   çıkarlarını paylaşmasını bilen , insanın   insanca   yaşaması   için  gerekli  olan   değerlerden   ödün   vermeyen    prensipli  çalışmaları  ile  21  yılı geride bırakıp  22. yıla  taşımanın  gururuyla  daha   tecrübeli  ve daha güçlü olarak    ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 
 
1988    senesinde  Büro    Makinaları  ve bunların     otomasyonu   üzerine     kurulan şirketimiz  mağazadan   satış ,  pazarlama  ve servis ağırlıklı olmak üzere iki sene kadar bu faaliyetine devam  etmiştir.

1990    senesi    itibariyle  doğalgazın   Ankara  ya  gelmesi   ile  birlikte   doğalgazlı  ısıtma  sistemleri  öncelikli   olmak   üzere  kadromuzu  da  oluşturmak suretiyle  2000 yılına kadar  aralıksız  kombi   sistemleri alanında  faaliyet  göstermiş  olup  yaklaşık  2600 konuta tarafımızdan hizmet verilmiştir.
 
Bu   ticari  faaliyetlerimizi  gerek  ithalatçı  gerekse  üretici  firma  sıfatıyla  sektörde  söz sahibi   markalar   olan  Yetsan  , Ferroli  , Vaillant  , Viessmann , Mastaş , Demirdöküm   gibi firmaların bayilikleri alınmak suretle gerçekleştirilmiştir.
 
2000  senesinden  itibaren  talepler  özel  konut ( villa ) ve  iş  merkezleri’nin    Isıtma Soğutma ,    Havalandırma    ve  Su  Arıtma  Sistemleri     üzerine     yoğunlaşmış     olup    bu  alanlarda  projelendirme , satış ve taahhüt’ü dahil faaliyetlerimiz devam etmektedir.
 
2005    senesi    sonundan    itibaren   ticari   faaliyetlerimize  Korozyon  ve  Donmayı önleyici akışkan  sıvılardan  olan   Antifrogen-N  adlı  ürünün Türkiye  mümessili,   ithalatçısı  ve  genel dağıtıcısı olarak devam etmekteyiz.
 

MİSYONUMUZ
  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek  müşteri memnuniyetini   en üst  düzeye  çıkartmak.
  • Müşterilerimizin zamanına  ve haklarına  saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

VİZYON

"Ben  bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem, O işe neler mani olur diye düşünürüm, Engelleri  ortadan kaldırdım mı iş kendi kendine yürür."

Mustafa Kemal Atatürk’ün bu anlamlı sözünü var oluş amacı olarak ilke edinmiş olan  firmamız, gelişen hizmet  ve ürünlerini kalitesinden , güvenilirliğinden  ve  iş disiplininden ödün  vermeden geniş kitlelere sunmayı  amaç edinmiştir.

Atatürk diyor kiAtatürk diyor ki:

“ Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem, O işe neler engel olur diye düşünürüm. Engelleri ortadan kaldırdın mı, iş kendi kendine yürür.”

Başarılı, güven verici iş yapmayı neler engeller?

Plansızlık, programsızlık, hesapsızlık, dikkatsizlik, ihmalcilik, tutarsızlık, uyumsuzuk, kalitesizlik, bilgisizlik, fırsatçılık , beceriksizlik vb.

Atatürk'ün bu sözünü bir hayat ve iş ilkesi olarak benimseyen firmamızın var oluş amacı, başarıyı ve güveni engelleyen bu tür olumsuzluklara kesinlikle fırsat vermemektir. Gelişen hizmet ve ürünlerimizi , kaliteyi, güvenilirliği ve iş disiplinini büyük bir özenle koruyarak , geniş kitlelere sunmayı sürdürmekteyiz.